באיזה חומר עדיף למומחה ציפורניים להשתמש

פוליג'ל, ג'ל או אקריל: באיזה חומר עדיף למומחית ציפורניים להשתמש?

רוצה ללמוד בניית ציפורניים, אבל לא יודעת איזה קורס בניית ציפורניים לקחת? קודם צריך להבין את האפשרויות שחומרים שונים פותחים בפניך. ורק לאחר מכן לבחור חומרים אלו ואחרים, שהכי מתאימים לך. 

 

קורס בניית ציפורניים יכול להיות קצר ולכלול רק שיטת בנייה אחת, למשל בניית ציפורניים בפוליג'ל באמצעות תבניות עליונות. במקביל את יכולה לבחור בקורס בניית ציפורניים מקיף, שבסיומו תהפכי למקצוענית עם פרופיל רחב ותשלטי בכל שיטות הבניה. הבחירה כולה שלך!

 

פוליג'ל

 

הפוליג'ל- חומר עכשווי וחדשני לבניית ציפורניים.

 

למה כדאי ללמוד לעבוד עם פוליג'ל:

 

 • הפוליג'ל היפואלרגני. זהו מידע עקרוני וחשוב עבור קבוצת לקוחות די גדולה.
 • לפוליג'ל אין ריח, הוא לא יזיק למומחה במהלך העבודה.
 • העבודה עם פוליג'ל מהירה וקלה. הכל הודות למרקם הסמיך שלו ולעובדה שהוא לא מתמצק באוויר החדר. את יכולה להקפיד מאוד בזמן עיצוב המבנה האדריכלי של הציפורן. זהו חומר מעולה למתחילות בתחום.
 • תוכלי לתקן, לחזק ולהאריך ציפורניים במהירות ובקלות. 

 

מה זה בניה באמצעות תבניות עליונות וטיפסים נוזליים? קורס בניית ציפורניים ילמד אותך לעשות גם בניית ציפורניים בתבניות עליונות וטיפסים נוזליים. הפוליג'ל מאפשר זאת! 

 

באמצעות עבודה עם תבניות עליונות תוכלי לעצב את כל הציפורן בשלמותה. ואילו בעבודה עם טיפסים נוזליים- רק את הקצה החופשי. השיטה השניה מאפשרת לבנות ציפורנים מהר מאוד. אחרי שתתרגלי את השיטה תוכלי לעשות בניית ציפורניים תוך 30-40 דקות! חשוב לציין שבשיטה זו בדרך כלל לא עושים ציפורניים אקסטרה-ארוכות.

 

ג'ל

 

הג'ל קדם לפוליג'ל והופיע אחרי האקריל. בזמנו הוא הפך לחומר חדשני וקיצר במידה רבה את זמן הבניה.

 

למה כדאי ללמוד לעבוד עם ג'ל:

 

 • הג'ל מתייבש במנורה, לכן נוח למדי לבנות באמצעותו.
 • הג'ל מחזק את הציפורן הטבעית, משפר את מצב לוח הציפורן והקוטיקולה. ללקוחות רבים זהו יתרון משמעותי.
 • הג'ל נראה אסתטי. ציפורניים שנבנו בג'ל מבריקות, נראות חלקות ויפות מאוד.
 • הג'ל פותח אפשרויות רבות ליצירתיות ועיצוב. ברק, צדפות, נצנצים, חלת-דבש- כל פתרונות העיצוב האלו נראים מעולה בג'ל. 

 

בנוסף, הג'ל יכול להיות צבעוני. מותגי ציפורניים עכשוויים מייצרים ג'לים לקישוט עם נצנצים וברק פנינה. תוכלי לעשות עיצובים שישביעו את רצונן של הלקוחות הכי בררניות תוך זמן קצר ביותר.

 

בנוסף, במהלך קורס בניית ציפורניים את תגלי איך לעשות את מניקור האקווריום הפנטסטי. גם זאת אפשרות שהג'ל פותח בפניך!

 

אקריל

 

האקריל- החומר הקלאסי של בניית ציפורניים. הוא עומד במקור המקצוע. זהו חומר יותר מסובך לעבודה, אך הוא הכי עמיד וחזק. בנוסף, אקריל בתיק העבודות שלך מעביר אותך בברירת מחדל לקטרוגיית מומחיות הפרימיום. 

 

למה כדאי ללמוד לעבוד עם אקריל:

 

 • האקריל הינו החומר הכי חזק והכי עמיד לאורך זמן. הוא מתאים ללקוחות שעובדות עם הידיים, כולל תנאים שבהם חומר אחר עלול לא להחזיק.
 • האקריל פלסטי מאוד מבחינת המרקם ומאפשר ליצור עיצובים מדהימים.
 • האקריל מתייבש באוויר ולא במנורת UV. לכן האקריל הוא החומר המושלם לפרוטזה של הציפורניים, במיוחד ליצירת פרוטזה על עור חשוף, לדוגמא- במצב שבו לוח הציפורן חסר בגלל חבלה או פגם מולד.

 

קורס בניית ציפורניים יכול לכלול עבודות בשיטות שונות או רק אחת. הוא יכול להתקיים אונליין או אופליין. תבחרי את הפורמט ואת היקף התוכנית שדרוש לך בשלב הזה.

 

לא חייבים ללמוד הכל בו זמנית. תלמדי שיטה אחת, תעבדי בה, תרגישי את החומר, תבקשי פידבק מלקוחות קבועים וחדשים שלך. 

 

את תמיד יכולה ללכת לקורס מתקדם, ללמוד שיטה נוספת ולהוסיף אותה לפורטפוליו שלך. מומחית ציפורניים אמיתית אף פעם לא עומדת במקום, אלא מתפתחת כל הזמן! 

 

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו