דרכים יפות לקשט את הפרגולה שלך

הפרגולה שלך היא כנראה הפריט היפה ביותר בחלל החיצוני שלך. אבל אם זה לא, אל תדאג. אתה עדיין יכול לגרום לפרגולה שלך להיראות יוצאת מן הכלל. תהיו בטוחים שאתם לא צריכים להשקיע ברעיונות עיצוב יקרים כדי לעזור לפרגולה שלכם להתבלט. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעקוב אחר העצות המפורטות למטה!

1. להדליק אותה

אין דרך טובה יותר להחזיר לחיים את הפרגולה המתה שלך מאשר להכיל הרבה אורות. פרגולה עם אורות פירושה שאתה יכול ליהנות מהבילוי בחוץ גם בלילה. אתה יכול לקבל כל סוג של אור – מה שתרצה.

 

אם תשאלו אותנו, אנו מציעים לכם להוסיף אורות פיות כדי להטמיע אווירה קסומה. אתה יכול גם לתלות נורות אדיסון מעל תקרת הפרגולה שלך לאפקט מאיר. הדבר הטוב ביותר הוא שגם נורות פיות וגם נורות אדיסון הן זולות וזמינות בשוק.

2. מגע של ירוק

רמז לירק – או אפילו הרבה מזה – יכול לשפר את הפרגולה שלך באופן מיידי. התחל בהצבת העציצים האהובים עליך מסביב לפרגולה. וודאו שאתם בוחרים בצמחי חוץ שעושים טוב כל השנה.

 

כדי שהפרגולה שלך תתגאה ביופי טבעי יותר, אתה יכול לתלות גם צמחים מטפסים. אתה יכול גם להסתובב עם עציצים קטנים כדי לגרום לפרגולה שלך להיראות יפה בכל עת.

3. וילונות לפרטיות

וילונות מהווים אפשרות עיצוב נהדרת כאשר אתה רוצה לקבל קצת פרטיות בחוץ. מלבד פרטיות, וילונות מוסיפים אפקט דרמטי לחלל. הקפידו להתקין וילונות צבעוניים או בעלי מרקם כדי להקפיץ את הפרגולה שלכם.

 

כמו כן, הקפידו להשקיע בסוככי מסך באיכות מעולה על מנת שלא יתאבקו או יתלכלכו בקלות. באופן אידיאלי, כדאי לחפש וילונות מכותנה או אולפין, הידוע גם בשם פוליפרופילן.

4. ריהוט נוח

אם אתם רוצים להפוך את הפרגולה שלכם לחלל מגורים חיצוני בו תוכלו להירגע או לארח את האורחים שלכם, אז קחו כמה ספות או כיסאות נוחים. סוג הרהיטים שתבחר יכול ליצור או לשבור את הפרגולה שלך, אז וודא שאתה בוחר ריהוט מודרני ואיכותי לחלל החיצוני שלך.

5. מאוורר או אח

בהתאם לסוג האקלים באזור שלך, אתה יכול להכיל מאוורר או אח בפרגולה שלך. באופן אידיאלי, כדאי שיהיה לך גם מאוורר וגם אח כדי שתוכל להשתמש במאוורר בקיץ ובקמין במהלך חורפים נעימים.

 

אלו הן הדרכים הדקורטיביות הטובות ביותר להעלות את היופי של הפרגולה שלך. כדי ליצור קשר עם בוני ומעצבי הפרגולות הטובים ביותר, היכנסו לאתר בלחיצה כאן!

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו