קאפ מעוצב או קאפ עם תפרים: במה כדאי לבחור?

הבחירה בקאפ מעוצב או כזה עם תפרים היא יותר מסתם שאלה של העדפה וטעם. לשני הסוגים יש מקום בארון החזיות שלך, אך יש להם גם תכונות שונות שהופכות אותם למתאימים במיוחד לאירועים ולסוגי גוף שונים. נעבור על היתרונות והחסרונות של שניהם.

 

"למה יש לך בכלל תפרים על קאפ?" לאחרונה שמעתי אישה שואלת. בארון הבגדים שלה, היו רק קאפים מעוצבים, והיא העדיפה אותם מכיוון שהם מספקים "מראה חלק ומודרני". היה לה חזה די מלא וכבד והיא חיפשה חזייה שמתאימה ממש ממש טוב, בדיוק כמו שהיא רוצה, כבר הרבה זמן. הצעתי שאולי כדאי לה לנסות חזיית קאפ עם תפרים כי היא תהיה אופטימלית לסוג החזה שלה. הבחירה בין תפרים ללא תפרים היא על יותר מסתם אסתטיקה וזה בדיוק מה שאנחנו הולכים להבהיר כאן.

מתי כדאי לבחור בקאפ מעוצב?

חזיות מעוצבות הן פופולריות מאוד בקרב נשים שרוצות צורת חזה עגול חלק, אך גם בקרב אלו עם עור רגיש מאוד ופטמות שלא רוצות להסתכן בגירוי מהתפרים.

 

היעדר התפרים הופך את הקאפ לדיסקרטי מאוד מתחת לבגדים צמודים, במיוחד אם הוא בצבע יחיד שאינו מנוגד חזק לצבע העור.

 

חזיית טי שירט מעוצבת היא בגד בסיסי טוב, שכן לרוב יש לה מראה מסוגנן ללא קישוטים. אבל לנשים שאוהבות תחרה ופרטים יפים, יש היום בשוק דגמים רבים של חזיות עם קאפים מעוצבים מרופדים במלואם בציפוי תחרה ורקמה עדינה. במקרה זה, הרעיון הבסיסי של מראה חלק עשוי ללכת לאיבוד, אך מטרת החזיות הללו היא שהקאפ המעוצב מחטב את החזה לצורה עגולה לחלוטין.

 

לנשים בעלות חזה בגדלים שונים, קאפים מעוצבים מרופדים טובים במיוחד שכן לקאפ כבר יש את הצורה המעוגלת המוגדרת מראש המגדירה את צורת החזה ומסתירה למעשה את השד שעלול לא למלא את הקאפ לחלוטין.

 

אם יש לך גודל קאפ גדול מאוד או חזה מחודד, לעתים קרובות יכול להיות קשה למצוא חזייה מעוצבת שזמינה במידות קאפ גדולות מאוד. במקרה הזה, קאפ עם תפרים הוא הבחירה האופטימלית.

מתי כדאי לבחור בתפרים?

קאפ עם תפרים מספק התאמה ותמיכה אופטימלית לכל גדלי החזה אך במיוחד עבור חזה גדול. הודות לתפרים, ניתן לבנות את הקאפ כדי להפוך אותו לעמוק במיוחד, וזה מושלם עבור קאפים גדולים מאוד. בחזייה עם הקאפים העמוקים, האמצע משתלב בחוזקה על הגוף בין השדיים ומספק תמיכה טובה יותר עבורם. קשה להכין קאפים מעוצבים הגדולים מהמידה H מבלי להסתכן בריפוד דק או קאפ רחב מדי. זה נובע מהמגבלות הפיזיות של עיצוב פיסת חומר אחת. אם יש לך גודל קאפ גדול, קאפים עם תפרים מומלצים עבורך מכיוון שהם מספקים תמיכה אופטימלית.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.tazizi.co.il/ .

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו