רעיונות לעיצוב הכניסה שידהימו את האורחים שלך

אל תזלזל בכניסה שלך. לא רק שזה הדבר הראשון שהאורחים שלכם יראו כשהם מבקרים, אלא שהוא גם נותן את הטון לכל הבית שלכם. בבלוג של היום, מומחי עיצוב הפנים דנים  ברעיונות לעיצוב כניסות כדי להדהים את האורחים שלך!

תיעדוף פונקציה על פני צורה

אם אתה מחפש ליצור כניסה שתדהים את האורחים שלך, קל להדוף את הסגנון. אמנם סגנון חשוב ואסור לוותר עליו, אבל בטווח הארוך יהיה לך טוב יותר אם תתחיל לבחון את הפונקציה שאתה רוצה שהכניסה שלך תשרת. אם יש לך ילדים, למשל, אולי תרצה שהכניסה שלך תשמש כחדר בוץ שבו תוכל לשמור נעליים, ז'קטים, תיקי גב ואביזרים אחרים לגישה נוחה. התחילו במחשבה על המטרה שאתם רוצים שהכניסה ישרת, ואז התחילו לחפש רהיטים ותפאורה שממלאים את המטרה הזו. עם כל כך הרבה ריהוט ואפשרויות עיצוב בכניסה, אין ספק שתוכלו למצוא משהו מסוגנן העונה על הצרכים שלכם.

מצא את מה שמתאים

פתחי הכניסה מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים. ייתכן שיש לך עסק עם כניסה קטנה או כניסה גדולה ופתוחה. ללא קשר לפריסת הכניסה שלך, עליך לבחור בקפידה רהיטים ועיצוב כניסה שמתאימים לחלל שלך, הן מבחינת גודל והן מבחינת סגנון. הקפידו למדוד לפני שאתם מקבלים החלטות רהיטים וצאו מגדרכם כדי לחפש מה מתאים. מזנון מעוצב גדול וספסל אחסון גדול מדי עשויים לעבוד עבור כניסה גדולה, בעוד שכניסה קטנה יותר עשויה לדרוש להסתכל במבחר גדול של ספסלים קטנים יותר כדי למצוא את מה שמתאים.

נצל את המרחב האנכי

ניצול חלל אנכי יכול לחולל פלאים בכניסות קטנות וגדולות כאחד. לכן זה אחד הרעיונות האהובים עלינו לעיצוב הכניסה. בכניסות גדולות עם תקרה גבוהה, שימוש בחלל אנכי יכול לגרום לחדר להרגיש פרופורציונלי ומעניין יותר מבחינה ויזואלית. אם אתה עובד עם כניסה קטנה, לעתים קרובות יש מקום אנכי לא מנוצל שיכול לעזור לך להתאים את כל העיצוב וריהוט האחסון שאתה צריך כדי לגרום לכניסה שלך להיראות כמו שאתה רוצה. בין אם אתה הולך עם ארון מבטא גבוה ורזה, מדפים תלויים או קיר גלריה, ניצול החלל האנכי בכניסה שלך יכול לעזור לקחת את עיצוב הכניסה שלך לשלב הבא.

הלבישו את הרצפות שלכם

אין לך הרבה מקום לקשט את הכניסה שלך? שטיח שטח או ראנר יכולים לעשות הרבה כדי לגרום לחלל שלך להיראות מסוגנן יותר. בנוסף, זוהי דרך מצוינת לקבוע את הטון לפלטת הצבעים שבה השתמשת בכל הבית שלך. שטיחים יכולים גם לעזור לקרקע את החלל, להגן על רצפות עם עומסי תנועה, להפחית רעש והדים, להאיר את החדר ולגרום לכניסה להרגיש חמה ומסבירת פנים.

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו