כיצד לבחור מדחס אוויר מסחרי

עם כל כך הרבה אפשרויות, גדלים ועיצובים, יכול להיות קשה להחליט איזה מדחס אוויר מתאים לצרכים שלכם. ישנן מספר הנחיות פשוטות לביצוע ושאלות כלליות שכדאי לשאול את עצמכם בעת בחירת המדחס הנכון. כאן תמצאו מידע מועיל שיכול ללוות אתכם בתהליך כך שיהיה לכם את מדחס האוויר המושלם שיתאים לדרישות שלכם.

 

  • איך אתם משתמשים במדחס? בהתאם לעבודה שאתם עושים ולמשך הזמן הכולל היומי שבו תשתמשו במדחס שלכם, תצטרכו מדחס שמתאים לעומס העבודה. האם אתם משתמשים בכלים ובציוד המונעים באוויר רק לכמה שעות או שאתם מפעילים אותם כמעט ללא הרף עד סוף היום? בחרו מדחס שיתאים למחזור העבודה שלכם כדי לספק את כמות הלחץ הנכונה לאורך היום. מדחס בוכנה מצוין לעבודה לסירוגין כמו מוסך רכב שבו עובד עשוי להשתמש בכלי אוויר רק חלק מהיום. במקרה זה מדחס בורג סיבובי יהיה גדול מדי ולא הבחירה האופטימלית. מדחסים מסוג בורג סיבובי מתאימים יותר ליישומים עם ביקוש גבוה יותר, כך שהם יכולים לפעול ברציפות.

 

  • היכן תמקמו את המדחס? מדחסי אוויר דורשים את זרימת האוויר הנכונה על מנת להבטיח קירור נאות. לא ניתן למקם מדחסים בחללים סגורים היטב מכיוון שהדבר מפחית את זרימת האוויר וגורם לבעיות התחממות יתר ולכשל מוקדם. עצבו תמיד את חדר המדחסים שלכם תוך מחשבה על זרימת אוויר כך שניתן יהיה לשאוב אוויר קריר לתוך המדחס ולהוציא אוויר חם מהחדר. החליטו על השטח הפתוח הזמין לכך כדי להתאים לגודל ולסוג המדחס.

 

אם המדחס נמצא בחוץ, תצטרכו לחשוב על מחסה או מבנה מתאים ליחידה, מכיוון שתנאי מזג אוויר פוטנציאליים עלולים לגרום לקפאון או נזק למים.

 

  • מהן דרישות הלחץ שלכם? כדי לדעת כמה פאונד לאינץ' רבוע (psi) של לחץ תזדקקו, קבעו את דרישות ה-psi של הכלים או הציוד הגדולים ביותר שלכם עם הפעלת אוויר. משהו כמו מחליף צמיגים עשוי לקחת 150 psi, בעוד שכלים ידניים יכולים לדרוש רק 90-100 psi. תזדקקו למדחס המספק לחץ כדי להתאים לביקוש הגדול ביותר. ציוד עם צרכי psi גבוה יותר עשוי לדרוש מדחס דו-שלבי או רב-שלבי כדי להגביר את תפוקת ה-psi.

 

השתמשו בווסתים כדי להוריד את לחץ האוויר לאותם כלים שאינם דורשים לחץ גבוה יותר. שימוש בלחץ גבוה מדי כאשר לא נדרש יפגע בכלים ויבזבוז חשמל.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://airsupply-comp.com/ 

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו