כיצד להשתמש בקופונים בצורה חכמה בזמן היותך סטודנט?

כסטודנט אתה מבזבז הרבה כסף על ספרי לימוד, כלי כתיבה ותחזוקה כללית שלך. חסכון בכסף זה לא קל במיוחד, אבל שימוש בקופונים הוא כרטיס חינם שיעזור לך להרוויח מכסף שהוצא. קופונים יכולים לחסוך לך הרבה כשאתה תחת תקציב קפדני.

 

אבל אתה צריך לדעת איך להשתמש בהם ביעילות כדי שיועילו לך. הנה כמה טיפים כיצד להשתמש בקופונים בצורה חכמה כסטודנט.

זיהוי מקומות המשתמשים בקופונים

לא כל חנות קרובה אליך משתמשת בקופונים המחייבים אותך לבצע מחקר מעמיק של מקומות המשתמשים בה. אתה יכול להתחיל בהקלדת מונח החיפוש הנכון באינטרנט ולבחור בתוצאות המובילות.

 

אתה יכול גם לחפש את אתר היעד, לבחור את הקופונים ולהדפיס אותו או לאחסן אותם בטלפון שלך. חלקם משווים קופונים ומודיעים לכם על אלו שתוכלו להתאים כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר.

 

ודא שאתה ממשיך לבקר במקומות האלה כדי לקנות מוצרים מסוימים המציעים קופונים. הגדל את טווח ההגעה שלך על ידי בדיקת מוצרים אחרים שמציעים את הקופונים מאותו מותג.

לדוגמא, תוכלו להשתמש בקופון לבוקינג כל פעם שאתם מזמינים חופשה.

הירשם לתוכניות נאמנות

זוהי תוכנית שירות לקוחות מעולה שאתה יכול להקיש עליה כדי לקבל תגמולי נאמנות בחינם. אתה יכול להתחיל במעקב אחר המותגים הנפוצים ביותר שלך באתרי מדיה חברתית כדי להבטיח שתישאר מעודכן בכל מבצע חדש. זה מאפשר לך להגיב מהר מאוד על ההצעות ולהגדיל את הסיכויים שלך להפיק ממנו תועלת.

 

יש חנות ספציפית שבה אתה מבצע את הקניות שלך כדי לעזור לך לחסוך בזמן. הסיבה לכך היא שתהליך שילוב הקופונים של מותגים שונים הוא זמן רב. אתה יכול גם לדבוק בשימוש במוצרים של מותגים המציעים הנחות מסיביות עבור הקופונים המשולבים שלהם.

 

ודא שאתה מנסה להפיק תועלת מכל שדרה שתוכל למצוא על ידי ערימת הנחות מחנויות ליד בית הספר שלך. כדאי גם לנסות לעמוד בקצב של תוכניות הנאמנות כדי להגדיל את התגמולים שלך.

הורד אפליקציות של חנויות המציעות קופונים

אתה צריך רק את הטלפון החכם שלך כדי להוריד אפליקציות המציעות קופונים או יישומי קניות. תהיה לך הזדמנות לזכות בהנחות בלעדיות מהרכישות שלך ולקבל התראות על מכירות חדשות.

 

חלק מהחנויות מציעות תגמולים בודדים ואי אפשר לגשת להתראה זו דרך האינטרנט. הורדת האפליקציה של החנות תעזור לך. זה גם קל יותר כשאתה שולח להם הודעה של מחוות אדיבה שמעריכים אותם על יצירת מוצרים איכותיים. הם יעריכו את המאמצים והנאמנות שלך על ידי תגמולך בקופונים.

 

אפליקציות אלו מציעות לך הזדמנות לצבור קופונים לאורך זמן בחשבון החיסכון שלך. אתה יכול לפדות אותם לאורך זמן ולבצע רכישות או להשתמש בהם ישירות.

חסוך הרבה עם כל קופון

חנויות מסוימות אינן מציעות תגמולים בחינם דרך האינטרנט, אך ניתן למצוא אותם על פוסטרים ברחבי בית הספר או במסדרונות המגורים של התלמידים. הקדשת זמן כדי לעבור עליהם עוזרת לך לגלות את המוצרים שאתה יכול לחסוך איתם כסף ובמקום זאת להשתמש בקופונים שלך.

 

חפש קופונים נסתרים במדפי חנויות, אריזות מוצרים ובאזור החיסול. אתה; מצא אותם מוסתרים באוויר הפתוח ואתה צריך לקחת את הזמן שלך כדי לבחון את המקומות האלה.

 

בדוק מקומות קניות אחרים עם חנויות משתתפות המציעות קופונים. הרחבת טווח ההגעה שלך עשויה להיות הסיכוי הטוב ביותר עבורך לקבל את ההנחות הטובות ביותר. גלה מוצרים עם מחירים מוזלים אך עדיין מציעים נקודות חינם וקנה אותם כדי לעזור לך לחסוך הרבה.

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו