להפוך את החלל החיצוני לנהדר

הקיץ ממש מעבר לפינה ויותר אנשים מחפשים לנצל את החללים החיצוניים שאינם בשימוש שלהם. קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב להפוך את הלוח הריק שלך לחדר חיצוני יפהפה שאתה ומשפחתך יכולים ליהנות ממנו כל השנה.

 

כאשר מחפשים ריהוט חוץ, קחו בחשבון את הדברים הבאים:

 

מדידה, תקציב ותוכנית

מדוד את השטח שלך והרהר כיצד תשתמש בחלל זה לאחר השלמתו. האם זהו אזור למסיבות גדולות או קריאה מרגיעה? אופן השימוש בחלל יכול לעזור לקבוע איזה רהיט תצטרך.

 

חומרים

מתכות

פלדה מחלידה אבל אלומיניום לא. חפשו אלומיניום עם צבע שמוחל בגימור אלקטרוסטטי.

 

(מהו ציור אלקטרוסטטי? זה ציפוי אבקה שמשתמש באבקות טעונות חשמלית לצביעת חפצי מתכת. לאחר הצביעה, האובייקט נאפה בטמפרטורה של עד 500 מעלות צלזיוס ליצירת מעטפת קשיחה עמידה להפליא (היא עמידה בפני שבבים וקילופים) שיטה זו מייצרת גימורים חלקים במראה ללא ריצות, שקעים, בועות וטפטופים המתרחשים בשיטות צביעה מסורתיות. התהליך הוא גם ידידותי לסביבה מכיוון שהוא אינו משתמש בממסים שעלולים לאדות או לזהם מי ניקוז.)

 

זֶרֶד

נצרים סינתטיים עדיפים על נצרים טבעיים בכל הנוגע לריהוט חוץ. אתה רוצה נצרים עם ויניל או פולי-שרפים באיכות גבוהה שטופלו במעכבי UV.

 

בדים

ודא שהבדים באמת מיועדים לשימוש חיצוני – שהם נבדקו UV ועשויים מחומרים שנותנים למים להתנקז. גלה במה ממולאות הכריות – אתה רוצה דקרון, קצף עטוף דקרון, קצף מרושת או ספינות עמיד למים. חומרים אלה עוזרים לכריות רטובות להתנקז, ולמנוע טחב.

 

בְּנִיָה

חפשו גם ריתוכים בהיקף מלא בעת קניות רהיטי חוץ.

 

(ריתוכים בהיקף מלא עוברים את כל היקף הצינור, ומספקים חוזק מעולה על פני ריתוך נקודתי. ריתוכים אלה יהיו אחידים וימשכו לחלוטין סביב המפרק כדי לחזק את חוזקו.)

 

סגנון ונוחות

אולי אתם חושבים שזה הגיון בריא, אבל וודאו שהרהיטים שאתם בוחרים נוחים! אתה נמשך לסגנון? האם זה מתאים לחזון שלך לגבי המפלט האידיאלי שלך בחצר האחורית? אתה צריך להקפיד על איזון בין נוחות וסגנון. יש מגוון עצום של סגנונות נוחים לבחירה.

 

זכור את האלמנטים

קחו בחשבון את כמות אור השמש שתקבלו והאם תצטרכו או לא תזדקקו למטריה שתגן עליכם מפני האור. חשבו גם על חודשי החורף ושאלו את עצמכם אם תצטרכו לאחסן חלק מהרהיטים, או לקנות עבורו כיסויים.

 

שאל על ניקיון

לאחר שרכשת את ריהוט החוץ שלך, הקפד לשאול את איש המכירות שלך מהי הדרך הטובה ביותר לנקות את הרהיטים שלך. אתה רוצה לטפל היטב בהשקעה שלך כדי שהיא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.rossetto.co.il/

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו