הכינו את הארון שלכם לקיץ עם הטיפים הבאים

כשהטמפרטורות מתחממות, אתם בטח חושבים על להחליף את מעילי החורף והמגפיים בגופיות וסנדלים. עם זאת, לפני שתשחררו לחופשי את מלתחת הקיץ שלכם, אתם אולי תרצו לקחת את הזמן ולתת לארון שלכם מהפך נחוץ. אחרי הכל, אתם לא רוצים לבזבז את ימי החוף היפים האלה בלצוד את בגד הים ובגדי החוף האהובים עליכם. המשיכו לקרוא כדי לגלות את הטיפים המובילים לעיצוב ארון קיץ, באדיבות מקצוענים.

 

להוציא את מה שישן

כמובן שזה רק הגיוני להוציא את בגדי החורף מהארון לפני תחילת הקיץ. עם זאת, זה לא אומר שצריך לשמור לשנה הבאה כל מעיל או סוודר שאתם מוציאים. נהפוכו, שווה לבדוק את המלאי של החורף הנוכחי לפני שאורזים את כל המלתחה לשנה הבאה. אם לא לבשתם פריט מסוים במשך עונה שלמה, סיכוי טוב שלא תלבשו אותו גם בשנה הבאה. אתם יכולים לתרום את הפריטים האלה או אפילו למכור אותם במקום להמשיך לאחסן.

 

הכניסו (חלק) ממה שחדש

בדיוק כפי שמשתלם לנפות את ארוך החורף שלכם, זה רעיון טוב לסקור את בגדי הקיץ שלכם לפני שתולים אותם בארון. אם פריט מסוים כבר לא באופנה, קרוע או פשוט לא כזה שאתם רואים את עצמכם לובשים בעתיד, תרגישו חופשי להיפטר ממנו, זה לא רק יחסוך לכם מקום בארון, אלא גם יקל למצוא את מה שאתם מחפש בבקרים עמוסים.

 

לנקות קודם

לאחר שסידרתם את ארון הבגדים, הגיע הזמן לעשות ניקיון קיץ. אבק נוטה להצטבר על המדפים במהלך החורף, אז הקדישו זמן לשאוב את הארון לפני שתניחו את הבגדים. ניקוי יכול גם לעזור למנוע חרקים כמו עש, שאולי ירצו להתענג על הבגדים שלכם. אתם יכולים גם להוסיף נפטלין או מפיצי ריח כדי למנוע בעיות בהמשך.

 

השקיעו באחסון

ארגון נעליים הוא חלק מרכזי בכל עיצוב ארון. באופן טבעי, אתם לא נועלים את אותן נעליים כאשר מזג האוויר חם כפי שאתם עושים כאשר רטוב ומושלג. עם זאת, מומלץ להוסיף כמה אביזרי אחסון לנעליים לפני שהטמפרטורה עולה. אנחנו אוהבים את הרעיון של מדפי נעליים או קוביות עבור נעליים גדולות יותר, כמו עקבים ומגפיים. להנעלה צרה יותר, כגון סנדלים או בלט, כדאי מארגן נעליים שעובר מעבר לחלק האחורי של הדלת.

 

 סימכו עלינו עם עיצוב הארון

ארון לחדר השינה יכול לעזור לכל החיים שלך להרגיש מאורגנים יותר. למרבה המזל, אנחנו כאן כדי להפוך את תהליך עיצוב הארונות לפשוט מתמיד. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות, כולל גימורים בצבע אחיד ועץ ומאות אביזרים. המטרה שלנו היא לשמור על סדר הבגדים והאביזרים שלך במשך כל ארבע העונות. למידע נוסף על איך אנחנו יכולים לעזור, התקשר עוד היום או צור קשר עם הצוות שלנו באינטרנט.

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו