רכישות קטנות שמוזילות את עלויות המזון שלך

על פי סקר הוצאות הצרכנות של משרד העבודה לשנת 2019 (CEX), משק הבית האמריקאי הממוצע מוציא 8,169 דולר לשנה – בערך 10% מההכנסה השנתית שלו – על מזון. אז אם אתה מנסה לחסוך כסף, קיצוץ בתקציב האוכל שלך הוא מקום מצוין להתחיל בו. מוצרים אלה יכולים לעזור לך לעשות בדיוק את זה.

 

  1. מולטי קוקר

על פי סקר CEX, המשפחה האמריקאית הממוצעת מוציאה מעל 40% מתקציב המזון שלה על ארוחות במסעדה ואוכל. לרוע המזל, זוהי דרך יקרה לאכול. על פי RestaurantOwner.com, כאשר אתה אוכל בחוץ, האוכל עצמו מהווה רק 28% עד 32% מהעלות. לפיכך, כל מה שמקל על הבישול בבית יכול לעזור לך לקבל יותר תמורת דולר האוכל שלך.

 

אחד הכלים הטובים ביותר למטרה זו הוא מולטי -קוקר, כגון ה- Instant Pot. מרכיבים מרובים משלבים את התכונות של סיר איטי וסיר לחץ במוצר אחד. פונקציית הכיריים האיטיות מאפשרת לך להרכיב ארוחה בבוקר ולהכין אותה כשאתה חוזר הביתה. והפונקציה של סיר הלחץ מאפשרת לכם להכין ארוחה מהירה תוך פחות מחצי שעה.

 

(לחצו כאן למעבר לחוות דעת על המיקסרים המומלצים)

 

כמה זה עולה: ישנם הרבה דגמים של Instant Pot שנעים בין $ 70 ל- $ 200 באמזון. בחירה פופולרית אחת היא Duo Instant Pot Duo בן 6 ליטר, בחירה מובילה במבחני השוואה ב- Wirecutter, Housekeeping, and Serious Eats.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: על פי אינסיידר, המנה הממוצעת במסעדה עולה בין 8.82 ל -13 דולר. לעומת זאת, מנה ביתית מתוך ספר בישול בעל תקציב כמו "טוב וזול" עולה 3 $ למנה או פחות. אם המולטי -קוקר החדש שלך עוזר לך לאכול רק שתי ארוחות בבית בכל שבוע במקום לאכול בחוץ, זה יחסוך לך בין 605 $ ל -1,040 $ בשנה הראשונה שלו.

 

  1. מכונת קפה

אנשים רבים מוציאים הרבה כסף על קפה כשהם מחוץ לבית. קפה מבושל של 12 גרם בסטארבקס עולה כ -1.85 דולר, ומשקאות מהודרים כמו לאטס ומוצ'ה יכולים לעלות עד 4.50 דולר כל אחד.

 

אבל עם מכונת קפה איכותית, אתה יכול להכין קפה גורמה בבית בהרבה פחות. קילו שעועית באיכות בית קפה עולה בסביבות 8 $ ויכול להכין כ -40 כוסות קפה בעלות של בערך 0.20 $ לכוס. אתה יכול אפילו להכין סלטים משלך על ידי הקצפת חלב במיקרוגל. כוס חלב עולה בערך 0.22 $, כך שללאטה תוצרת בית עולה בסביבות 0.42 $.

 

כמה זה עולה: אתה יכול לקנות מכונת קפה עיתונאית צרפתית, המועדפת על ידי אניני קפה, במחיר של עד 18 דולר באמזון. עם זאת, לוקח כמה דקות לחלוט כוס קפה, ובנוסף יש כמה ניקוי. אפשרות מהירה יותר היא AeroPress בסך 30 $, עם דירוג של 5 כוכבים (מתוך כמעט 12,000 ביקורות) והיא קלה מאוד לשימוש.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: אם אתה קונה כרגע כוס קפה אחת מבושלת בבית הקפה מדי יום, בישול משלך יכול לחסוך לך יותר מ -600 דולר בשנה אחת. אם יש לך הרגל לאטה ליום, תחסוך אפילו יותר-מעל 1,480 $ לשנה.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.jemix.co.il/

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו