טיפים לטיפול בבגדי ים

אם אינך מצליח להחליט בין בגד ים אחד או שני חלקים, נסה את אחד מבגדי הים הטנקיני שלנו. הם מספקים שפע של כיסוי ומהווים בחירה נהדרת אם אתה צריך גדלים שונים מלמעלה ולמטה. כמו כל בגדי ים, טנקיני דורש קצת טיפול מיוחד כדי להישאר במצב טוב. להלן הטיפים המובילים שלנו לטיפול בבגד ים לשמירה על מראה החוף האהוב עליך במיטבו.

לפני שאתה שוחה

שמור על בגדי הים הטנקיני שלך יפים ומוארים על ידי טיפול מקדים בהם לפני הופעת הבכורה שלך על החוף. שלבו ליטר מים קרים עם שתי כפות חומץ, ערבבו והטביעו את החליפה שלכם. תן לזה לנוח 20 עד 30 דקות כדי לאטום את הצבע, ולאחר מכן לשטוף.

 

לפני הכניסה לבריכה, התקלח במהירות בטנקיני שלך. אם הוא סופג מים מתוקים, הוא לא יספוג כל כך הרבה מי בריכה עם כלור. זה מונע נזק לסיבי הספנדקס החזקים שגורמים לו להתאים כל כך טוב.

אחרי שאתה שוחה

לאחר לבישת בגדי הים, שטפו אותם במים קרים, גם אם לא נרטבתם. זיעה, חול וחומרים נפוצים אחרים מפרקים את החומר המשמש בבגדי הים הרגילים והגדולים שלנו, אז היפטר מהם. לאחר מכן, סחט בעדינות עודף לחות מהחליפה שלך מבלי לסחוט אותה.

 

נסה לשטוף את הטנקיני שלך בהקדם האפשרי. עם זאת, אל תכניס אותו למכונת הכביסה – במקום זאת, נקה אותו ביד בכיור עם מים קרירים וחומר ניקוי עדין ונטול אקונומיקה או שמפו לתינוקות. אתה יכול אפילו להשתמש בסבון מיוחד המיועד רק לבגדי ים אם תרצה.

 

לאחר מכן, הנח את הטנקיני שלך על מגבת ותן לו להתייבש באוויר. הרחק אותו מאור ישיר, שעלול לדהות את צבעו, ולעולם אל תזרוק אף אחד מבגדי הים שלך למייבש. כמו כן, אל תניח אותו על קולב, מכיוון שהוא עלול להימתח מצורתו.

שמירה על הבגד ים שלך בצורת טיפ טופ

הימנע מללבוש את בגד הים הטנקיני האהוב עליך בג'קוזי. המים החמים עלולים לשחוק את הסיבים שלהם ולהחליש את גמישותם, אז זרקו על חליפה ישנה כשאתם נהנים מהשריה ארוכה. אם אתם מתרווחים בקביעות בג'קוזי, שקול לקנות חליפה שנייה בדיוק למטרה זו.

 

כמו כן, כשאתם בטנקיני, חשבו פעמיים לפני שאתם יושבים על משטח מחוספס, כמו שפת הבריכה או ספסל עץ. אלה יכולים בקלות להיתקע ולקרוע חליפה, אז הניחו תחילה את אחת ממגבות החוף שלכם.

אחסון הטנקיני שלך

לפני שתניח את הטנקיני שלך, וודא שהוא יבש לחלוטין. שחרר את כל הרצועות גם כן ובדוק אם יש כתמים לפני שהם יכולים להכנס. הנח את בגד הים שלך בתיק לבוש ומצא מקום קריר ויבש כדי לשמור עליו בטוח.

 

אתה יכול אפילו להוציא את החליפה שלך כל כמה חודשים כדי לתת לה קצת אוויר ולמנוע טחב. אם לטנקיני שלך יש קמטים כשאתה מוכן להשתמש בו שוב, השרו אותו במים והם אמורים להיעלם.

תוכלו להיכנס לאתר בגדי ים 2022 ולהנות ממבחר רחב של דגמים.

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו