טיפים להזמנת העסקה הטובה ביותר במלון יוקרה

כאשר נגיף הקורונה הגיע לראשונה, מטיילים ביטלו את נסיעותיהם. כיום, תעשיית הנסיעות מציגה סימנים מעודדים לחזרה מ COVID-19. אז יכול להיות שזה זמן טוב לכתוב מחדש את אחד המאמרים הראשונים שלי, אחד שנראה לי מעניין במיוחד מכיוון שהוא מסביר את האסטרטגיה שלי להזמנת שהות במלונות פאר (ואיך אני יכול להרשות לעצמי את אורח החיים הזה).

 

בעת הזמנת חדר במלון, יהיה עליך לבחור אם אתה רוצה את המחיר הזול ביותר עבור אותו חדר, או אם אתה רוצה לשלם יותר על מנת ליהנות מהטבות ו/או גמישות נוספות. להלן הטיפים שלי לחיסכון בכסף ולקבלת העסקה הטובה ביותר במלון יוקרה. המומחים של אתר HotelDeal ריכזו עבורכם את המידע.

 

השראה למציאת המלון הנכון

קרא מגזיני טיולים, כגון קונדה נסט מטיילים וטיולים ופנאי.

קרא ביקורות של Tripadvisor.

קרא את הביקורות על Flyertalk (גוגל את שם המלון + flyertalk).

צפה בסרטוני YouTube של מלונות.

טיפים מתי להזמין:

אל תזמינו מאוחר מדי מכיוון שמלונות היוקרה המובילים לרוב יימכרו חודשים מראש. אל תסמכו על עסקה של הרגע האחרון (אשר ממילא לא מוצעים על ידי רוב המלונות המובילים).

כאשר אתה רוצה לחסוך כמה דולרים, נסע בעונת הכתפיים (למשל חודשי הקיץ באיים הקריביים, חודשי הסתיו באיים המלדיביים), אך נסה להימנע מהחודשים הגרועים ביותר מבחינת מזג האוויר מכיוון שאתה עלול למצוא את עצמך מאוכזב מאוד למרות שאתה חסך הרבה כסף!

 

טיפים להזמנת חדר במחיר הנמוך ביותר

לרוב ניתן למצוא את מחיר החדר הנמוך ביותר באתרי הצבירה Trivago ו- Hotelscombined. צבירים אלה מאמתים את מחירי המלונות במאות אתרי הזמנת מלונות אחרים (למשל Expedia, Booking.com, Hotels.com, Otel.com, Hotelopia.com, ebookers וכו ') ומראים היכן ניתן להזמין את המחיר הזול ביותר.

 

השווה תמיד את המחיר שמצאת באגרטור או באתרים המיועדים לחברים בלבד עם המחיר המוצג באתר המלון הרשמי כדי לוודא שהוא אכן המחיר הטוב ביותר. אל תשכח ללחוץ על הקטע "מבצעים מיוחדים" הקיים ברוב אתרי המלון (ואשר חוסך לך הרבה כסף).

אם אתה מוצא במקומות אחרים מחיר נמוך מזה שמוצע באתר המלון, עשה לנו אחריות למחיר הטוב ביותר. לא רק שתתאים מחיר החדר הנמוך יותר, לעתים קרובות תקבל גם הנחה נוספת (של עד 25%)!

השתמש בקופוני הנחה שתוכל למצוא בכל מקום באינטרנט (חפש בגוגל את אתר המלון + קופון). לדוגמה, Hotels.com היא אחד מאתרי הזמנת בתי המלון המועדפים עלי ששולח באופן קבוע 10% קופוני הנחה בדוא"ל (אם כי לא עבור רשתות המלונות הגדולות).

פרט לשהות באחת מרשתות המלונות הגדולות (מריוט, הייאט, IHG, הילטון), אני תמיד מנסה להזמין את שהותי במלון דרך אתר BOOKING. בקצרה: Booking.com מציגה את המחירים הנמוכים ביותר למלונות ותמיד יש קופוני הנחה.

הירשם לניוזלטרים של המלון (רשתות) המועדפים עליך או אתר ההזמנות. לעתים קרובות הם שולחים קופונים בדואר אלקטרוני או התראות מתקדמות כאשר הם מבצעים מכירה.

שהו בחינם באמצעות נקודות וזיכויים של מלונות שאספתם בתוכנית נאמנות למלונות (אם כי מעטים מרשתות מלונות היוקרה המובילים מציעים אפשרות זו). לחץ כאן למידע נוסף.

הישארו בחינם או במחיר מוזל במיוחד על ידי הפקוח עין על תעריפים שגויים בפוסט זה של Flyertalk.

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו