טיפים שיוציאו את הלחץ מלטוס עם תינוק

טיסה עם תינוק היא טקס מורט עצבים להורים. לא רק שאתה צריך לנווט את הלוגיסטיקה של נסיעה עם תינוק (אתה בטח תוהה איך אדם קטן יכול לדרוש כל כך הרבה ציוד!), אלא שיש עוד המון דאגות שמעסיקות את דעתך. כיצד יתמודד תינוקך עם השינוי בלחץ האוויר? איך תגן עליה מהמטוס? ואיך תדדי את המבטים של נוסעים אחרים כשהיא בוכה?

 

נשימה עמוקה. עד לפני כמאה שנים אף אחד לא נסע עם ילדיו. זוהי תופעה עדכנית מאוד שמציבה אתגר גדול עבור תינוקות והורים. תינוקות במטוסים מקבלים ראפ גרוע. אבל כשאנחנו טסים, אנחנו צפויים להיתקל בכל מיני אנשים, התנהגויות וצלילים. לדוגמה, האם נחירות רועשות של גבר מבוגר גרועות יותר מהיללות של הקטן שלך? אני לא יכול לפתור את חדירת הנחירות, אבל אולי אוכל לעזור לך לעקוף כמה מבטים מגעילים עם עצות להרגעת תינוקך וטיפים אחרים לטיסה נטולת מתח.

להלן טיפים לטיסה עם תינוק:

עודדו יניקה בהמראה ובנחיתה. השינוי בלחץ האוויר בהמראה ובנחיתה עלול לפגוע באוזני תינוקך, אך מציצת השד, בקבוק או מוצץ יכולה לעזור. בליעה לסירוגין תעזור להשוות את הלחץ באוזניהם. המפתח הוא לתזמן נכון. אם תציעו בקבוק בהמראה, הוא עלול להיעלם עד שתגיעו לגובה שבו הלחץ באמת יתחיל להשתנות. במקום זאת, תכננו להציע את הבקבוק כ-3 עד 4 דקות לאחר שהגלגלים מתנתקים. באופן דומה, כשזה מגיע לנחיתה, התינוק צריך להתחיל לינוק כ-30 דקות לפני הנגיעה (כשהקפטן יודיע לך שאתה בירידה… זה הרמז שלך!).

 

להגיע מוקדם לשדה התעופה. חלפו הימים שבהם יכולת לרכוב דרך שדה התעופה במהירות של 747. כעת, אתה תיסע לא רק עם תינוק שנגרר, אלא עם העגלה, תיק עגלה מעוצב, מושב המכונית ומיטת התינוק שלהם. בנוסף להיותך כבד מהמטען הנוסף, צפו שהטיול שלכם ייקח כמה דקות יותר מהרגיל. כמובן, תרצו לוודא שיש לכם מספיק זמן להכות על שידת ההחתלה לפני שאתם עולים למטוס (כן, המטוס צריך להיות מצויד בשולחן החתלה בשירותים – אבל חדרי הרחצה של המטוס לא ממש מרווחים).

 

נגב את הסביבה שלך. למרות שאנשים נוטים לדאוג מחיידקים באוויר המטוס המוחזר, מחקרים מראים שהרבה יותר מחלות מתפשטות באמצעות מגע. ברגע שאתה על המטוס, נגב את המושב, שולחן המגש, חגורת הבטיחות, משענות היד וכל דבר אחר שהילד הקטן שלך יכול לשים עליו את הידיים או הפה. ובזמן שאתה בזה…

 

לשפשף את הידיים. ואני מתכוון לשפשף. כדי לגרש חיידקים מהעור שלך, אתה צריך לשפשף אותם במרץ – שטיפה מהירה לא תחתוך אותו. אם אתה מוצא את עצמך במצב שבו אתה לא יכול להגיע למים ולסבון (אולי אתה מוצא את עצמך לכוד במושב שלך לאחר שהקברניט האיר את השלט של חגירת חגורת הבטיחות), שפשוף הידיים על המכנסיים הוא דרך מהירה לקצץ על העברת חיידקים בדוחק.

 

הביאו בגדים להחלפה – לתינוק ולעצמכם. התפרצויות חיתולים, דליפות והתפרצויות יריקות אינן אך ורק אירועים הקשורים לאדמה! ויש כמה דברים גרועים יותר מאשר לסבול טיסה מלאה ספוג בלגן של התינוק שלך, אז בואו מוכנים עם תלבושת פנויה… לכל מקרה!

עוד מסיפורי ההצלחה שלנו